כבישה קרה

מיץ סחוט טרי בכבישה קרה וסחיטה איטית
 

מיץ סחוט בכבישה קרה וסחיטה איטית,  היא הדרך הטובה והנכונה ביותר ליהנות מהערכים התזונתיים של הפירות והירקות הנהדרים של ישראל.
 

מהפכת הבריאות המתרחשת בעולם בשנים האחרונות הבהירה היטב לכולנו את החשיבות של הפירות והירקות בתזונה שלנו. פירות וירקות מהווים מרכיב חשוב וחיוני בתזונה בריאה ומלאה. הפירות והירקות מכילים כמות נכבדה של ויטמינים והם עשירים בסיבים תזונתיים אשר תורמים רבות לבריאות גופינו. תזונה המבוססת על פירות וירקות משפרת את התפקוד היומיומי שלנו וטוענת אותנו באנרגיות, מחדשת את גופינו ואת העור שלנו, מונעת היווצרותן של מחלות כאלו ואחרות ואפילו מסייעים לנו לשמור על תחושת שובע לאורך זמן. 

אחת הדרכים היעילות ביותר לצרוך פירות וירקות היא על ידי שתיית מיץ. כמות הפירות וירקות אותה אנו אמורים לצרוך איננה קטנה- כחצי קילו ליום לאדם ממוצע. היות ורובינו מתקשים בשילוב כמות כה גדולה של פירות וירקות באופן טבעי בתזונתינו, שתיית מיצים טבעיים המבוססים על פירות וירקות מסייעת לגופינו לצרוך את הכמות הנדרשת, לקבל את כמות הויטמינים והסיבים התזונתיים הנדרשת לתזונה נכונה, ובכך לשמור על בריאותינו.


 

הדרך הטובה והיעילה ביותר לצרוך את הויטמינים וערכים התזונתיים הנדרשים היא על ידי שתיית מיץ סחוט טרי בכבישה קרה. סחיטה רגילה מתבססת על סיבוב מהיר של המסחטה, פעולה שמחממת את הפירות והירקות ומביאה לאיבוד משמעותי של ערכים תזונתיים של הפירות והירקות. לכן יותר ויותר אנשים נהנים היום מהיתרונות הבריאותיים של משקאות הנסחטים בכבישה קרה.

 

שיטת הכבישה הקרה הפכה לפופלארית מאוד עם התפשטותו של טרנד הבריאות בעולמינו, בעיקר כי היא מאפשרת מיצוי טוב יותר של הפירות והירקות הנסחטים, תוך שמירה על הערכים התזונתיים, הויטמינים והסיבים התזונתיים המצויים בפירות ובירקות. כבישה קרה טוחנת תחילה את הפרי או הירק, והופכת אותו למעין מחית, בדומה למחית הפירות המוכנה שנאכלת לרוב על ידי ילדים. לאחר מכן, מופעל לחץ הידראולי שהופך את המחית למיץ. בכך מתאפשר מיצוי אופטימלי של הויטמינים, המינרלים, האינזימים והסיבים התזונתיים של הפירות והירקות.
 

לסיכום, אלו מכם המעוניינים להפוך את תזונתם לבריאה ומזינה יותר צריכים להתחיל ולשתות מיצים בכבישה קרה. מיצים אלו יפחיתו את התלות במזונות מעובדים ולא בריאים, יטענו אתכם באנרגיה טבעית (בניגוד לקפה ומשקאות ממריצים אחרים), ינקו את גופכם מרעלים ויסייעו לכם לשמור על בריאות תקינה ואיכות חיים משופרת.