מסחטת מיצים שעושה הכל - מיץ, סורבה וחומוס, אוי!
עם מסחטת מיצים רב-תכליתית זו, אתה יכול להכין כל מיני מאכלים טעימים אחרים בנוסף למשקה שלך.

מסחטת מסחטת מיצים איטית שלמה של Kuvings B6000 מקבלת יותר מהדברים הטובים מפירות וירקות שלמים על ידי ריסוק ולחיצה שלהם.

בדקנו מכונות מיצים פופולריות שמתאימות לכל התקציבים והדרישות כדי למצוא את הטוב ביותר. מסחטת ה-EVO820 של Kuvings הייתה ערכה עוצמתית שדירגנו בתור 'מסחטת העיסה הטובה ביותר'.

זוהי המסחטה ה"איטית" המהירה ביותר המוצעת, מייצרת ערכים תזונתיים מצוינים. תצטרך לקצוץ ירקות בעלי עלים יותר, אך התוצאות שוות את המאמץ הנוסף.

מסחטת מיץ בכבישה קרה הטובה ביותר לאיכות מיץ. יש לו מצנח הזנה דו-כיווני רחב שעושה את ההכנה קלה ומהירה. הוא מכוסה גם בעשר שנות אחריות ומגיע עם כלי ניקוי שנועד להקל על הניקוי.

מצנח ההאכלה הגדול במיוחד מטפל כמעט בכל תוצרת כמו מקצוען - סלרי ארוך, תפוחים רחבים, שלל שלם של אננס בבת אחת

המסחטה הזו סחטה מיצים יוקרתיים שהיו בעלי הטעמים הבהירים ביותר מכל מה שניסינו. למחלץ ההזנה על ה-Kuvings יש שני פתחים בגדלים שונים, והאפשרות הגדולה יותר מקלה על לזרוק תוצרת שלמה כמו תפוחים.

מייצר מיץ פירות וירקות מעולה ויכול להתמודד עם כל מרכיב! קל להפליא לניקוי ללא אטמי סיליקון להסרה וכלי ניקוי מיוחדים כלולים.

יעיל במיוחד וקל לשימוש. יש לו פרופיל דק ומורכב במהירות בעזרת "מערכת נעילה של נקודות אדומות".

אם אתם מחפשים מסחטת מיץ בכבישה קרה שיכולה לעשות פחות או יותר כל מה שאתם יכולים לייחל לו, אינכם צריכים לחפש יותר. מסחטת מסחטת מיצים איטית שלמה של Kuvings היא הפתרון הטוב ביותר שלך.

מסחטת ה-Whole Slow Juicer ייצרה את המיץ הקטיפתי והעשיר ביותר שניסינו במהלך מבחני הטעם שלנו. אם אתה רוצה מסחטה שעושה הכל, זו היחידה.

אתה חוסך לא מעט זמן בכך שאתה לא צריך לקצץ דברים כל כך קפדני, וזה עושה עבודה טובה ויעילה יותר באופן אוניברסלי.